Realizacja projektów społeczno-edukacyjnych

Czym jest SPiDR?

Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy RadiowychCzym jest SPiDR?

Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych (SPiDR) jest operatorem największych projektów edukacyjno-profilaktycznych w Polsce. Nasze marki to m.in. Zachowaj Trzeźwy Umysł, Odpowiedzialny Kierowca, Przemoc boli, Narkotyki? To mnie nie kręci! czy Akademia Profesjonalnego Nauczyciela.

 

WCZORAJ

W ciągu 15 lat organizowaliśmy warsztaty, seminaria, konferencje dla dziennikarzy, a także dla pełnomocników ds. profilaktyki, które odbywały się m.in. w Gębicach, Poznaniu, Sierakowie, Nowym Targu, Augustowie, Rzucewie, Kazimierzu Dolnym, Wieliczce.

Na zlecenie wielu instytucji oraz organizacji przygotowywaliśmy audycje edukacyjne. We współpracy z Fundacją Bankową im. Leopolda Kronenberga zajęliśmy się produkcją cyklu „Znajdź pracę” o zasadach poruszania się na rynku pracy. Z Fundacją Forda i Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce wyprodukowaliśmy cykl audycji o dialogu polsko-żydowskim, emitowany w kilkunastu stacjach lokalnych. SPiDR przygotował też program o olimpiadach specjalnych, wyemitowany w Roku Niepełnosprawnych.

 

DZIŚ

15 lat doświadczeń pozwoliło nam na zbudowanie odpowiedzialnych relacji z administracją państwową i samorządami w całej Polsce. Do tej pory zaufało nam blisko 2000 miast i gmin, wiele instytucji państwowych, m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Komendant Główny Policji, a także firm, np. Fundusz PAFPIO.

Zapraszamy do współpracy!